NASZA KLINIKA

Centrum Leczenia Migren i Bólów Głowy C.R. MODUS jest innowacyjnym i kompleksowym miejscem, gdzie leczymy przewlekłe bóle głowy, tj.: napięciowe bóle głowy oraz migrenę.

Rehabilitujemy według uznanych na świecie metod usprawniania leczniczego, posiadamy wykwalifikowaną kadrę, nowoczesną aparaturę, metodykę i obsługę ukierunkowaną na pacjenta. Oferujemy doskonałe warunki lokalowe przyjazne dla pacjenta i zapewniające mu komfort podczas wykonywanych zabiegów jak i podczas wypoczynku. Posiadamy dwie przestronne, doskonale usprzętowione sale do ćwiczeń i zajęć z kinezyterapii a gabinety zabiegowe wyposażone są i urządzone z myślą o wygodzie i komforcie pacjenta. Wszystko to sprawia iż pacjent przechodzi przez proces rehabilitacji w doskonałych warunkach z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu do rehabilitacji kierunkowej.

Nasza jednostka, jako jedna z pierwszych na Dolnym Śląsku zajmuje się leczeniem przewlekłej migreny przy wykorzystaniu toksyny botulinowej oraz kompleksowej fizjoterapii w zakresie leczenia napięciowego bólu głowy i migreny przewlekłej.

Zapraszamy zatem serdecznie — Centrum Rehabilitacji MODUS.

Umów swoją wizytę telefonicznie: